Jdi na obsah Jdi na menu

CENÍK 2024

m46c9365.jpgm46c4984.jpgm46c0001.jpg

 

 
CENÍK 2024
    (focení uskutečněná od 1.1.2024)
 
 
NOVOROZENCI (miminka do 3 týdnů od narození) - fotostudio Hodonín
Nafocení miminka: 4100,- kč.
Cena zahrnuje: nafocení (3 hodiny), 10 upravených fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě (posláno přes úschovnu), zapůjčení oblečků a fotorekvizit pro miminka.
Nafocení miminka i s rodiči/popř. se sourozencem: 4400,- kč.
Cena zahrnuje: nafocení (3 hodiny), 13 upravených fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě (posláno přes úschovnu), zapůjčení oblečků a fotorekvizit pro miminka.
Cena pro nafocené maminky v těhotenství, které ke mě přijdou na focení s miminkem je: 3800,-kč (focení jen miminka) a 4100,- kč (focení miminka včetně rodinných fotografií).
 
 
NOVOROZENCI - LIFESTYLE: 4400,- kč (starší 3 týdnů)   - fotostudio Hodonín ( miminka se fotí hlavně v náručí/blízkosti rodičů a v přirozených polohách)
Cena zahrnuje: nafocení (2-3 hodiny), 13 upravených fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě (posláno přes úschovnu), zapůjčení oblečků a fotorekvizit pro miminka.
 
 
DĚTI, RODINA: 3300,- kč
Cena zahrnuje: nafocení (1 hodina), 12 upravených fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě (posláno přes úschovnu).
 
 
TĚHOTENSKÁ FOTOGRAFIE, PÁROVÉ focení (rande) a PORTRÉTNÍ foto (ženy a dívky): 3600,- kč
Cena zahrnuje: nafocení (1-1,5 hodina), 12 upravených fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě (posláno přes úschovnu).

Pokud budete chtít využít služby vizážistky, ráda vám ji domluvím.

U těhotenského focení je možné zapůjčení šatů.

Každá focená těhulka u mě, má automaticky slevu na novorozenecké focení.

 
 
TĚHOTENSKÉ FOTO měsíc po měsíci: 4100,- kč
Cena zahrnuje: nafocení (9 návštěv v ateliéru) a 10ks (z toho 1x koláž) upravených fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě (posláno přes úschovnu).
 
 

.

 
SVATEBNÍ FOTOGRAFIE: ceník na vyžádání do emailu.

 

 
Obecné informace pro všechna focení:
 
Částka je splatná ihned po focení.
Tisk fotografií je možný po domluvě.
Každá další fotografie nad rámec balíčku: 200,- kč/kus (bez tisku)
Poštovné a balné v případě posílání fotografií poštou: 100,- kč (poštovné na Slovensko 150,- kč).
Po focení posílám náhledy všech fotek, aby jste mohli vybrat fotografie které dostanete.
Je možné domluvení služby vizážistky.
Čekací doba na hotové fotografie je 4-8 týdnů od doby kdy zašlete seznam vybraných fotek (v případě nemoci, dovolené a pod. může být i delší).
Fotografovaní o víkendech a svátcích za příplatek 1500,- Kč.
Neupravené a surové fotografie NEPOSKYTUJI!! Proto mě o ně nežádejte!!! Děkuji.
U focení v exteriéru účtuji cestovné 10,- kč/km (účtováno z Hodonína).
Je možné zakoupení dárkového poukazu.
 
 
 

Obchodní podmínky

 

Osobní údaje a souhlas s poskytnutím fotografií:

Osobní údaje které mi budou poskytnuty, jako je jméno, email a telefonní číslo, pro plnění smluvního vztahu, budu zpracovávat po dobu 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Fotograf (Martina Rozehnalová) si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, moc prosím předem mě informujte (nejpozději po skončení focení), děkuji. Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.

 

Archivace fotografií a autotská práva:

Všechny neupravené fotografie (neupravené raw formáty) archivuji po dobu 1 měsíce od odevzdání zakázky, poté data  odstraňuji v souladu s nařízením EU 2016/679 o ochraně fyzických osob (tzv. GDPR). Pokud chce klient zakázku reklamovat, musí tak učinit do této doby. Odevzdané fotografie (jpg formáty) archivuji po dobu 6 měsíců ode dne fotografování.

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.