Jdi na obsah Jdi na menu

CENÍK 2020

 

m46c0499.jpg

 
CENÍK 2020
 
 
NOVOROZEŇÁTKA (miminka do 3 týdnů od narození) - foto studio Hodonín
Nafocení miminka: 3300,- kč.
Cena zahrnuje: nafocení (3 hodiny), 10 upravených fotografií v plném rozlišení v elekronické podobě (posláno přes úschovnu), tisk 10ks fotografií v rozměru 10x15cm, zapůjčení oblečků a fotorekvizit pro miminka.
Nafocení miminka i s rodiči/popř. se sourozencem: 3500,- kč.
Cena zahrnuje: nafocení (3 hodiny), 13 upravených fotografií v plném rozlišení v elekronické podobě (posláno přes úschovnu), tisk 13ks fotografií v rozměru 10x15 cm, zapůjčení oblečků a fotorekvizit pro miminka.
Cena pro nafocené maminky v těhotenství, které ke mě přijdou na focení s miminkem je: 3000,-kč (focení jen miminka) a 3200,- kč (focení miminka včetně rodinných fotografií).
 
 
MIMINKA: 3500,- kč (starší 3 týdnů)   - foto studio Hodonín, nebo lifestyle u zákazníka doma
Cena zahrnuje: nafocení (2 hodiny), 13 upravených fotografií v plném rozlišení v elekronické podobě (posláno přes úschovnu), tisk 13ks fotografií v rozměru 10x15 cm, zapůjčení oblečků a fotorekvizit pro miminka.
 
 
DĚTI, RODINA, TĚHOTENSKÁ FOTOGRAFIE, a PÁROVÉ focení: 2500,- kč
Cena zahrnuje: nafocení (1 hodina), 12 upravených fotografií v plném rozlišení v elekronické podobě (posláno přes úschovnu).

U těhotenského focení je možné zapůjčení šatů.

Každá focená těhulka u mě, má automaticky slevu na novorozenecké focení.

Pokud budet chtít využít služby vizážistky, ráda vám ji domluvím.
 
 
 
TĚHOTENSKÉ FOTO měsíc po měsíci: 3200,- kč
Cena zahrnuje: nafocení (9 návštěv v ateliéru) a 10ks (z toho 1x koláž) upravených fotografií v plném rozlišení v elekronické podobě (posláno přes úschovnu). Pokud na poslední návštěvě už s miminkem využijete možnosti nafocení novorozenecké fotografie, je toto focení: 3000,- kč
 
 

 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE: ceník na vyžádání do emailu.

 

 
 
Pro všechny druhy focení platí:
Částka je splatná ihned po focení
Tisk fotografií je možný po domluvě.
Každá další fotografie nad rámec balíčku: 200,- kč/kus (bez tisku)
Poštovné a balné v případě posílání fotografií poštou: 100,- kč (poštovné na Slovensko 150,- kč).
Po focení posílám náhledy všech fotek, aby jste mohli vybrat fotografie které na CD dostanete.
Je možné domluvení služby vizážistky.
Čekací doba na hotové fotografie je 4-8 týdnů od doby kdy zašlete seznam vybraných fotek (v případě nemoci, dovolené a pod. může být i delší).
Fotografovani o víkendech a svátcích za příplatek 1000,- Kč.
Neupravené a surové fotografie NEPOSKYTUJI!! Proto mě o ně nežádejte!!! Děkuji.
U focení v exteriéru účtuji cestovné 10,- kč/km (účtováno z Hodonína).
Je možné zakoupení dárkového poukazu.
 
 
 

Obchodní podmínky

 

Osobní údaje a souhlas s poskytnutím fotografií:

Osobní údaje které mi budou postkytnuty, jako je jméno, email a telefonní číslo, pro plnění smluvního vztahu, budu zpracovávat po dobu 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Fotograf (Martina Rozehnalová) si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.

 

Archivace fotografií:

Všechny neupravené fotografie (neupravené raw formáty) archivuji po dobu 1 měsíce od odevzdání zakázky, poté data  odstraňuji v souladu s nařízením EU 2016/679 o ochraně fyzických osob (tzv. GDPR). Pokud chce klient zakázku reklamovat, musí tak učinit do této doby. Odevzdané fotografie (jpg formáty) archivuji po dobu 6 měsíců ode dne fotografování.